663 978 183
Co zyskujesz sprzedając auto w skupie?
Zastanawiasz się jakie są zalety sprzedaży auta w MARAUTO skupie samochodów Lublin?

O to co zyskujesz sprzedając nam samochód:

1. CZAS – chyba każdy z nas zna powiedzenie : „Czas to pieniądz”. Czy wiesz ile czasu średnio zajmuje prywatna sprzedaż samochodu na portalu ogłoszeniowym? Przygotowanie auta do sprzedaży, zrobienie zdjęć, wystawienie ogłoszenia lub kilku ogłoszeń na różnych portalach, odbieranie telefonów, umawianie się z potencjalnymi Klientami, oględziny auta…Rezerwujesz swój czas, a umówiony Klient nie przyjeżdża. Tak też się zdarza. Spokojnie nazbiera się z tego kilka-kilkanaście godzin, które możesz przeznaczyć na swoją pracę przynoszącą Ci dochód albo po prostu na odpoczynek. Sprzedając nam auto, możesz liczyć na szybką transakcję i zaoszczędzony czas 😉

2. PIENIĄDZE- tak, dobrze Państwo czytają. Sprzedając auto do naszego skupu samochodów mogą Państwo uzyskać naprawdę fajną kwotę za pojazd. Co powstrzymuje ludzi, przed sprzedażą samochodu do skupu aut? Przekonanie, że sprzedając samochód osobiście uzyskają za niego większą cenę. Ale! No właśnie, często zdarza się, że auto wymaga naprawy, poprawek lakierniczych, prania tapicerki i innych nakładów finansowych. Koszt jednego ogłoszenia na portalu ogłoszeniowym to kilkadziesiąt złotych. Być może, takie ogłoszenie trzeba będzie ponawiać, jeśli auto nie sprzeda się od razu.

3. SPOKÓJ I PEWNOŚĆ – nasz Auto-Skup Marauto z siedzibą w Lublinie przy ul. Głuskiej 71E to legalnie działająca firma, funkcjonująca na lubelskim rynku już od wielu lat. Mamy za sobą setki przeprowadzonych transakcji i zadowolonych Klientów. Zawsze udzielamy rzetelnych informacji dotyczących sprzedaży auta. Wyjaśniamy Klientom jakie formalności są związane ze sprzedażą, co należy zgłosić w Wydziale Komunikacji i firmie ubezpieczeniowej. W przypadku kasacji samochodu udzielamy informacji co jest niezbędne do zezłomowania auta. Orientujemy się na bieżąco w sytuacji na rynku samochodów używanych i w cenach.