663 978 183
Jak działa skup samochodów?
Jeśli rozważasz sprzedaż swojego używanego samochodu i zastanawiasz się jak działa nasz skup samochodów Marauto, to śpieszymy z odpowiedzią.

Skup aut Marauto to usługa polegająca na odkupie samochodów używanych od osób prywatnych i przedsiębiorstw. Usługę tą świadczy zarejestrowana, legalnie działająca firma z siedzibą w Lublinie przy ul. Głuskiej 71E.

Proces sprzedaży samochodu do skupu aut przebiega w kilku etapach:

1. Opis i ocena samochodu- na tym etapie Klient posiadający samochód który zamierza sprzedać, kontaktuje się z naszą firmą telefonicznie, dzwoniąc po numer 663-978-183 lub przez formularz kontaktowy na naszej stronie. Prosimy wówczas o podanie krótkiego opisu samochodu m.in. marka, model, rocznik, silnik, rodzaj paliwa, przebieg, ewentualne usterki lub uszkodzenia. Jeśli nasi pracownicy mają jakieś wątpliwości co do wyceny, proszą o przesłanie zdjęć auta.

2. Wycena i oferta- najczęściej już na etapie rozmowy telefonicznej jesteśmy w stanie dokonać wstępnej wyceny samochodu, jednak ostateczna decyzja co do oferty cenowej zostaje podjęta po oględzinach auta. Na oględziny samochodu umawiamy się pod wskazanym przez Klienta adresem lub w siedzibie naszej firmy. Dojeżdżamy do Klientów na terenie całego województwa lubelskiego. Następnie zostaje przedstawiona oferta, czyli kwota za którą, nasz skup aut jest w stanie odkupić Twój pojazd.

3. Negocjacje i akceptacja oferty- po przedstawieniu oferty masz możliwość negocjowania ceny. W przypadku osiągnięcia porozumienia co do ceny, można zaakceptować ofertę i przejść do kolejnego etapu.

4. Dokumentacja i umowa- gdy cena zostanie ustalona, prosimy Klienta o dostarczenie niezbędnej dokumentacji dotyczącej samochodu, takiej jak dowód rejestracyjny czy polisa ubezpieczeniowa, ewentualnie pełnomocnictwo do sprzedaży auta. Następnie podpisujemy umowę i wypłacamy gotówkę.

Jeśli zastanawiasz się nad sprzedażą swojego auta, skontaktuj się z naszą firmą telefonicznie lub przez stronę internetową, bądź przyjedź do nas osobiście.