663 978 183

Skup aut osobowych Puławy

Czy zdarzyło Ci się kiedyś być właścicielem „kończącego się” samochodu, który resztę swojego życia ma spędzić na złomie? A może właśnie planujesz zmianę i nie możesz znaleźć kupca na swoje auto? W takich czy innych sytuacjach mamy wiele możliwości od wyboru, jednak najlepiej zdecydować się na tę, która jest nie tylko korzystna dla nas samych, ale działa legalnie i dba o każdy powierzony pojazd. Oto nasz skup aut osobowych w Puławach – miejsce, gdzie klient i jego samochód są najważniejsi! 

 

Skup aut osobowych Puławy – zapraszamy

Jeśli frapuje Cię myśl o sprzedaniu swojego pojazdu, bądź obawiasz się, że może on nie przetrwać swojej ostatniej podróży na złom to koniecznie sprawdź co mamy Ci do zaoferowania! Nasze długoletnie doświadczenie, relacje w zespole i działania, jakie podejmujemy każdego dnia stwarzają możliwości zaoferowania najlepszej stawki za każde auto. Dysponujemy także możliwością dojazdu do klienta, więc każda droga nie jest dla nas przeszkodą. Jeśli więc pragniesz najlepszego skupu aut osobowych w Puławach, dla którego nie tylko zysk się liczy, ale przede wszystkim dbałość o klienta i należyte wykonywanie swoich obowiązków to koniecznie zgłoś się do nas. Jesteśmy otwarci na każdą propozycję, chętnie rozważymy wszystkie dostępne opcje, wysłuchamy Cię i doradzimy najbardziej korzystne rozwiązanie. Sprawdź sam, co znaczy solidna firma z zasadami i poszanowaniem każdego klienta. Z nami nie ma mowy o zaniżeniu wartości samochodu, celem osiągnięcia większej korzyści majątkowej. Sami doskonale wiemy jak wiele potrzeba czasu i pieniędzy, aby utrzymać swój samochód o odpowiednio wysokim standardzie, dlatego też staramy się, aby każdy odwiedzający nas człowiek mógł liczyć na wystarczająco wysoką kwotę za swoje stare auto. Jesteśmy legalnie działającym skupem samochodów, co daje nam duża przewagę nad pozostałymi firmami pracującymi na rynku. Większość z nich to po prostu osoby prywatne zajmujące się masowym skupem, które nie dysponują odpowiednimi dokumentami umożliwiającymi bezpiecznie pożegnanie się z samochodem. Załatwiamy wszelkie formalności o dbamy o każdy pojazd, abyś mógł czuć, że oddajesz go we właściwe miejsce.

 

Puławy skup aut osobowych. Z nami warto

Często zdarza się tak, że znaleziony przez nas skup samochodów w internecie ogranicza się tylko do jednego rodzaju usług. Zazwyczaj są to osoby oferujące dobrą cenę za samochody osobowe, wyłącznie od osób prywatnych. My z chęcią przyjmiemy zarówno auta rodzinne, jak i te dostawcze bez obawy o to, że prowadzisz działalność gospodarczą. Najważniejsze dla nas jest danie drugiego życia pojazdowi, którego Ty już nie potrzebujesz, bądź nie masz możliwości dalej użytkować. W kwestii samochodów sprawnych chętnie przyjmujemy te bezusterkowe, w schludnym stanie wizualnym, o które właściciel dbał z należnym im szacunkiem. U nas możesz liczyć na pełen komfort i docenienie Twoich starań, bowiem skupiamy się na tym, co dla potencjalnych handlarzy zdaje się być nieistotnym dodatkiem. Po przyjeździe do klienta chcemy dowiedzieć się jak najwięcej o samochodzie, który na się znaleźć w naszym posiadaniu. Bez obaw! Nie pytamy o całą jego historię, ale z chęcią dowiemy się jak przebiegały naprawy i jakie działania były wprowadzone podczas jego użytkowania. To istotny element, który pozwala nam oszacować, czy powierzane nam auto było konserwowane w odpowiedni sposób. Pozwól nam zaopiekować się Twoim pojazdem, a my damy Ci pewność, że nie trafi on w złe ręce.

 

Nasz skup aut osobowych w Puławach gwarancją sukcesu

Choć na rynku od wielu lat rozwijają się rozmaite zakłady oferujące zakup Twojego samochodu to jednak warto poświęcić odpowiednią ilość czasu, aby tak naprawdę poznać ich pełną ofertę. Niektóre z nich działają nielegalnie, a jeszcze inne nieznacznie oszukują swoich klientów, zaniżając wartość samochodu, bądź naliczając zbyt duże koszty transportu, czy szukając mankamentów na pojeździe, których w rzeczywistości nie ma. Naszą firmę cechuje 6 rzeczy, dzięki którym możemy być stawiani na piedestale. To one:

Skuteczność

Dbanie o swoje auto to niełatwe zadanie. Wiemy to tak samo dobrze jak i Ty. Dlatego też każdego dnia przyjmując zamówienia od różnych osób staramy się dopasować do ich oczekiwań i spełniać ich wymagania. Nie chcemy, aby ktoś czuł się pokrzywdzony ceną, jaką otrzymał za sprzedaż samochodu, czy miał poczucie niedosytu związanego z naszym spotkaniem. Dlatego też sukcesywnie staramy się zaspokajać wymagające osoby, odwiedzające nasz skup aut osobowych w miejscowości Puławy. Odpowiadamy na wszelkie pytania i dajemy poczucie, że ich pojazd idzie we właściwe ręce. Nasza skuteczność poparta jest długoletnim doświadczeniem, a także dużym zadowoleniem wśród ludzi, którzy nam zaufali i postawili na pewną firmę z tradycją.

Profesjonalizm 

Zaangażowanie w swoją pracę i wiele lat doświadczenia pozwoliło nam wypracować sobie łatwy schemat działania, który umożliwia zaspokojenie potrzeb zarówno osoby powierzające nam swój samochód jak i nas samych. Doskonale znamy się na każdym modelu samochodu, dlatego też zdajemy sobie sprawę z tego ile pielęgnacja poszczególnych aut jest warta. Z nami nie ma mowy o niedomówieniach, nie spełnieniach danych formalności, czy skierowanie spraw na potem w przypadku braku jakichś dokumentów. Umawiając się z klientem na wycenę, czy samo kupno mamy zawsze przy sobie pełen plik dokumentów, uniemożliwiający pominięcie pewnych formalności, czy zatajenie danych firmy. W każdym momencie potencjalny sprzedający może sprawdzić naszą firmę pod względem legalności. Dzięki temu nikt nie musi obawiać się oszustwa, na które tak często w innych, podrzędnych, niezarejestrowanych firmach można się natknąć.

Bogate doświadczenie 

Działamy na rynku od wielu lat, dlatego też możemy pochwalić się całą masą doświadczenia i przypadków, jakie widzieliśmy na własne oczy. Dla nas najważniejszy jest komfort klienta i zaspokojenie jego potrzeb. Samochody to nie tylko nasza praca. To przede wszystkim pasja, która wymaga odpowiedniego zaangażowania. Nasze wykwalifikowane grono pracowników prywatnie również swoje życie wiąże z pojazdami, dbają o swoje własne i wykonują w nich regularne naprawy dając tym samym dobry przykład innym i wykazując się dużym poszanowaniem dla każdego dzieła motoryzacji. Nie ograniczamy się wyłącznie do zadbanych pojazdów, które z wypadkiem nigdy nie miały nic wspólnego. Skupujemy także samochody bez OC i przeglądu, które uległy zniszczeniu, czy po prostu są oznaczone rysą czasu. To właśnie dzięki doświadczeniu i dbałości o detale widzimy potencjał tam, gdzie inni nie potrafią go dostrzec.

Największa wartość samochodu 

Nie jesteśmy firmą nastawioną wyłącznie na zysk. Dla nas ważne jest to, aby każdy odwiedzający nas klient czuł, że trafił dla właściwego miejsca, które dba o jego interesy. Nie interesuje nas to, że pozostałe firmy skupujące samochody używane zaproponowały niższą stawkę. My staramy się najlepiej jak umiemy wycenić to, co dla Ciebie jest tak ważne. Największa wartość samochodu, jaką możemy zaoferować to nie tylko puste puste słowa widniejące w jakimś opisie. Informacja ta poparta jest wieloma opiniami naszych klientów, którzy cieszą się, że zdecydowali się właśnie na nas. Przekonaj się sam dzięki ogólnodostępnym komentarzom, zarówno w internecie jak i wśród znajomych.

Oferujemy darmową wycenę

Na tą cechę nie możemy liczyć zbyt często. Większość firm oferujące skup aut osobowych w Puławy wlicza sobie w koszta ich wycenę. My do nich nie należymy. Uważamy, że każdy człowiek sprzedający swój samochód powinien liczyć na dobrą i solidną wycenę za darmo! Według nas nic nie powinno kosztować obejrzenie samochodu, który być może przez wiele lat był naszym oczkiem w głowie. Płacenie za tak absurdalną rzecz powinno być oficjalnie zabronione, jednak póki nie jest to my jedynie możemy pochwalić się tym, że robimy to całkowicie za darmo. Przekonaj się, że może być łatwiej, a skup samochodów używanych nie jest nastawiony wyłącznie na swój zysk.

Gotówka od ręki 

Często zdarza się tak, że osoby wykazujące się zainteresowaniem dotyczącym kupna sprzedawanego samochodu zjawiają się na miejscu i proszą o numer konta, na który chcą przekazać należną kwotę. Z nami nie ma mowy o żadnej lichwie, bowiem wypłacamy gotówkę na miejscu. Na ten czas to wyjątkowa rzadkość, bowiem zewsząd otaczają nas możliwości płatności bezgotówkowej. Nierzadko zdarza się tak, że spotykamy się z pozytywnymi komentarzami od osób, które dzięki tej płatności są mile zaskoczone, że jeszcze takie firmy istnieją i tak sprawnie działają! Jeżeli jednak klient życzy sobie gotówkę przekazaną na rachunek bankowy to również z tym nie ma problemu. Kwotę przelewamy na miejscu i dajemy potwierdzenie wykonanego działania. Przekonaj się, że powyższe cechy można z łatwością zamknąć w jednej, solidnej firmie z tradycjami.

Wybierz już dziś nasz skup aut osobowych w Puławach !

Oto mieliśmy okazję krótkiej prezentacji, ukazującej jak funkcjonuje nasza firma i na czym nam najbardziej zależy. Jeśli i Ty pragniesz solidności i skutecznego działania wraz ze wzajemnym szacunkiem to nie zwlekaj i zgłoś się do nas już dziś. Działamy na terenie Puławy i całej Lubelszczyzny. Dzięki naszej wysoko rozwiniętej działalności masz możliwość także sprzedaży mobilnej, oraz darmowej wyceny przez internet. Zapewniamy własną lawetę, a także dojazd do klienta, dzięki temu nie musisz się martwić niczym, poza złożeniem podpisu na stosownych dokumentach. Przypominamy jeszcze raz, że interesują nas zarówno samochody osobowe, jak i dostawcze, od osób prywatnych, a także firmy, które są w rewelacyjnym stanie technicznym i wizualne, ale także mogą być powypadkowe i uszkodzone. Dla nas brak przeglądu i ubezpieczenia nie jest przeszkodą, bowiem i takie samochody z chęcią kupimy. Przekonaj się już dziś jakie możliwości może zapewnić Ci firma z tak bogatym doświadczeniem, długim stażem i solidnymi pracownikami. Odwiedź nas już dziś, bądź skorzystaj z naszego formularza kontaktowego dostępnego w internecie i przekonaj się, że sprzedawanie pojazdów jest teraz tak proste, jak nigdy wcześniej. Czekamy na Twoją propozycję!

Chętnie odkupimy auta:

 • osobowe, terenowe, van
 • młodsze w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym,
 • od pierwszego właściciela zakupione w polskim salonie,
 • z niskim przebiegiem,
 • starsze, niesprawne, zaniedbane
 • wymagające napraw, poprawek lakierniczych, skorodowane
 • rozbite, powypadkowe (po 2000 r.)
 • bez przeglądu technicznego, ubezpieczenia OC
 • z instalacją LPG
 • z dużym przebiegiem
 • po taxi

Przebieg transakcji:

 • na terenie województwa lubelskiego dojeżdżamy w ciągu kilku godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia, działamy również w Rzeszowie, Warszawie, Kielcach i Radomiu
 • wyceniamy rzetelnie auto u Klienta, bez zobowiązań i opłaty za dojazd
 • transakcję zakupu auta realizujemy natychmiast po ustaleniu kwoty odkupu auta (gotówka, przelew na konto, wpłata do banku)
 • wszystkie formalności związane ze sprzedażą samochodu załatwiamy natychmiastowo u Klienta