663 978 183

SKUP AUT ŚWIDNIK

Jeżeli planujesz sprzedaż swojego starego samochodu możesz się tym zająć na własną rękę: zamieścić ogłoszenie „sprzedam samochód Świdnik”, „sprzedam auto Świdnik” na olx lub otomoto, odbierać telefony od potencjalnych nabywców i umawiać się na oględziny auta. Może się jednak okazać, że pomimo poświęcenia czasu i pieniędzy znalezienie kupca nie jest takie proste. Jeśli więc zależy Ci na szybkiej sprzedaży auta i otrzymaniu za niego gotówki od ręki skorzystaj z usług naszej firmy Auto Skup Świdnik MarAuto.

Skup samochodów Świdnik – Mar Auto to profesjonalna firma

zapraszamy

zajmująca się skupem aut na terenie całego województwa lubelskiego. Skup Aut Świdnik oferuje szybki i bezpieczny odkup samochodów od osób prywatnych i firm po atrakcyjnych cenach. Kupujemy auta  sprawne i uszkodzone, z niskim i dużym przebiegiem, w dobrym i złym stanie technicznym i wizualnym, ale też samochody po kolizji, wypadku, nie jeżdżące, bez ważnych opłat i przeglądu technicznego. Skup Pojazdów Świdnik MarAuto jest zainteresowany skupem aut osobowych, dostawczych do 3,5 T i terenowych.

Auto Kasacja Świdnik jest także w zakresie usług naszej firmy, przeprowadzamy złomowanie aut w Lublinie , Świdniku i najbliższych okolicach, wystawiając przy tym odpowiednie dokumenty potrzebne do wydziału komunikacji oraz towarzystwa ubezpieczeniowego. Interesuje nas kasacja pojazdów Świdnik w każdym stanie , auta uszkodzone, skorodowane, rozbite, stare, pordzewiałe, bez ubezpieczenia oc oraz bez ważnych badan technicznych. Samochody przeznaczone do kasacji odbieramy własnymi auto lawetami, nie pobierając opłat za dojazd.

Skup samochodów używanych w Świdniku – dajemy najwięcej gotówki

 

kasa

Jeśli chcesz skorzystać z usług naszej firmy Auto Skup Lublin –  Skup Aut Świdnik MARAUTO , możesz zadzwonić pod numer telefonu 663978183 lub wypełnić formularz kontaktowy znajdujący się na naszej stronie.

Skup Samochodów Świdnik obejmuje swoim działaniem województwo Lubelskie – odbieramy auta własnym transportem z miejscowości Lublin, Świdnik, Łęczna, Krępiec, Mełgiew, Piaski, Milejów, Trzeszkowice, Trawniki , Kalinówka, Abramowice, Ćmiłów, Jabłonna,  Kazimierzówka, Wólka, Wierzchowiska, Bystrzejowice, Jakubowice, Turka, Świdnik Duży, Łuszczów, Kijany.

Czy chcecie Państwo sprzedać swój samochód, bez niepotrzebnej straty czasu na poszukiwanie nabywców i pokazywanie samochodu? Zapraszamy z pakietem dokumentów i kompletem kluczy do skupu aut w Świdniku, a tego samego dnia wypłacimy pieniądze. Jesteśmy firmą z bogatym doświadczeniem w odkupie aut i mamy świadomość, że każdy właściciel samochodu może spotkać się z sytuacją, w której konieczna będzie opłacalna sprzedaż auta. Prosimy pamiętać, że pomimo pozornej prostoty tej operacji osoba, która decyduje się na szybką sprzedaż samochodu na własną rękę, musi być bardzo ostrożna, aby nie paść ofiarą nieuczciwych dealerów, którzy wykorzystują wszelkiego rodzaju sposoby obniżenia rzeczywistej ceny samochodu. Jesteśmy zainteresowani samochodami w każdym stanie, nawet, jeśli nie jest w ruchu, nasza laweta odbierze go od Państwa.

Jak sprzedawać samochody z zyskiem?

 

Każdy właściciel samochodu liczy na szybką sprzedaż swojego auta, chce być minimalnie obciążony przez żmudne ponowne wypełnianie dokumentów, rozwiązywanie problemów z diagnostyką i uczciwością całej transakcji. Nasza firma skup aut w Świdniku pomoże szybko sprzedać pojazd.

Sukces transakcji i ostateczna cena pojazdu zależy od:

 • Popularności marki i roku produkcji
 • Dostępności dodatkowego wyposażenia
 • Stanu silnika, nadwozia i przebiegu.

Jesteśmy gotowi pilnie kupić używane samochody w dogodnym czasie, przy minimalnym wysiłku związanym z formalnościami.

Potrzebne będą następujące dokumenty:

 • Dowód osobisty właściciela pojazdu
 • Dowód rejestracyjny pojazdu
 • Karta pojazdu, (jeżeli została wydana)
 • Numery rejestracyjne i kluczyki do samochodu.

Jeśli sprzedawca nie jest prawnym właścicielem pojazdu, musi przedstawić pełnomocnictwo.

Jak działa skup aut – Świdnik i okolice?

Skupem aut w Świdniku zajmujemy się w pełni profesjonalnie, nie pobieramy żadnych prowizji ani innych opłat za konsultacje i kontrolę samochodu. Odkupowanie aut zajmuje nie więcej niż 30 minut. To bardzo prosta i przejrzysta procedura. Nie zaniżamy wartości pojazdu, ponieważ cenimy naszą reputację, działamy szybko i sprawnie 24/7. Po uzgodnieniu terminu przyjedzie do Państwa doświadczony rzeczoznawca i dokona oceny i wyceny samochodu. Na rynku świdnickim dajemy najwięcej gotówki za odkupione pojazdy.

Kupowanie samochodów to nasza codzienna praca. Nie warto sprzedawać pojazdu nielegalnym dealerom, którzy nie wyrejestrowują samochodu. W takim przypadku właściciel, będziesz odpowiedzialny za swój pojazd. Jesteśmy rzetelnym skupem aut w Świdniku i pomagamy kierowcom, którzy chcą sprzedawać swoje pojazdy, ale nie ma wiedzy o problemach rynku wtórnego. Nienaganna reputacja naszej firmy pozwoli Państwu sprzedać samochód z odpowiednią korzyścią.

Kupowanie samochodu odbywa się zgodnie z następującym schematem:

 • Kontaktujecie się Państwo z nami w dogodny sposób (telefonicznie, wypełniając formularz na stronie, pisząc e-mailem) w celu wstępnej oceny
 • Przedstawiciel naszej firmy przybywa w wyznaczonym czasie i miejscu w celu kontroli i dokładnej oceny
 • Jeśli proponowana wycena odpowiada, wówczas transakcja jest zakończona
 • Zawarcie umowy sprzedaży i rozliczenia następuje w miejscu oględzin pojazdu.

Nasi eksperci zawsze rozważą Państwa stanowisko i pomogą znaleźć rozwiązanie w każdej sytuacji. Jeśli ktoś miał wypadek i samochód uległ uszkodzeniu, można skontaktować się z nami. Oczywiście bardzo trudno jest sprzedać taki pojazd, ponieważ kupujący oferują za niego niską cenę lub w ogóle odmawiają transakcji. Z nami jest to niemożliwe odkupimy samochód powypadkowy tak szybko, jak to możliwe, a co najważniejsze po dobrej cenie.

Jakie samochodu odkupuje skup aut w Świdniku?

Kupujemy samochody w każdych warunkach, w każdym stanie technicznym i wizualnym, w nagłych wypadkach, niezdatne do jazdy, bez przeglądu i OC, uszkodzone. Celem naszej działalności jest odkup pojazdów każdej marki i modelu, rok produkcji: od 1985 do 2015. Skup aut w Świdniku obejmuje samochody: osobowe, busy, dostawcze, ciężarowe. Po zgłoszeniu chęci sprzedania samochodu, przyjeżdżamy do Państwa o uzgodnionej godzinie, procedura wymaga minimum formalności i wpłacamy gotówkę od ręki. W Świdniku i okolicach przyjeżdżamy po auto i zabieramy je za darmo. Nie ma sensu pozostawiać samochodu stojącego i rdzewiejącego na biegu jałowym, lepiej skontaktować się z nami, aby rozwiązać problemy.

Dlaczego warto zaufać profesjonalistom z naszego skupu aut w Świdniku?

Profesjonalny skup aut w Świdniku i okolicach jest jednym z obszarów działalności naszej firmy, która zajmuje się także autopomocą i holowaniem.  Kupujemy używane samochody i pomagamy ich właścicielom uniknąć ogromnej liczby problemów związanych z procesem sprzedaży samochodu. Można skontaktować się z nami a świadczona przez nas usługa szybkiego odkupu samochodu pozwoli łatwo, sprawnie i bezpiecznie sprzedać samochód po korzystnej cenie.

Pracownicy naszej firmy niezwłocznie odbiorą samochód, przeprowadzą diagnostykę i dokładnie określą cenę, biorąc pod uwagę jego wygląd i stan techniczny, a także popyt na model w tej chwili na rynku. Po omówieniu wszystkich szczegółów i sprawdzeniu dokumentów przeprowadzana jest transakcja kupna i sprzedaży. Zajmujemy się wszystkimi dalszymi pytaniami dotyczącymi sprzedaży samochodu, nie musicie Państwo czekać na ostatecznego nabywcę, pieniądze zostaną przekazane natychmiast.

Potrzebna pilna sprzedaż samochodu – skup aut w Świdniku przyjdzie z pomocą

Dziś samochód stał się integralną częścią współczesnego świata. Istnieje wiele powodów, aby go kupić i tyle samo powodów sprzedaży. Czasami można sobie pozwolić na sprzedaż samochodu bez pośpiechu, ale zdarza się, że pieniądze są pilnie potrzebne. Mogą to być nieprzewidziane wydatki, rzadka okazja na opłacalne inwestycje lub każda inna sytuacja, w której nie można się czekać. Co zrobić, gdy nie ma miesiąca na sprzedaż samochodu, gdy zwlekanie jest niedopuszczalnym luksusem? Należy skontaktować się z naszym skupem aut w Świdniku, a wypłacimy pieniądze w dogodny dla Państwa sposób, a płacimy najwięcej. Pomożemy szybko i poprawnie zawrzeć umowę, nasz rzeczoznawca posiada takie dokumenty przy sobie. Gwarantujemy przejrzystość transakcji i prawidłowe wykonanie całej dokumentacji.

Jakie korzyści można uzyskać dzięki współpracy z naszym skupem aut w Świdniku?
 • Oszczędność czasu. Ograniczony czas bez konieczności kontroli na stacji diagnostycznej. Nasi rzeczoznawcy nie tylko przeprowadzają ocenę na miejscu, ale także pomagają zebrać wszystkie dokumenty niezbędne do sprzedaży.
 • Legalność i czystość prawna. Nie trzeba się martwić o czystość prawną transakcji. Wszystkie procedury przeprowadzamy zgodnie z prawem.
 • Bezpłatny wyjazd rzeczoznawcy. Gdzie może przyjechać? Na parking, do garażu, do domu lub na umówione miejsce spotkania. Jakie wskaźniki są brane pod uwagę przy ocenie samochodu? Rok produkcji, średnia cena rynkowa, stan obecny, w razie potrzeby przybliżona cena prac naprawczych.
 • Odprowadzenie samochodu. Dysponujemy lawetą, która zabierzemy niesprawny samochód, nie ponosicie Państwo z tego powodu żadnych kosztów.
 • Kupno samochodu w dobrej cenie. Sprzedając swój samochód w naszej firmie nie tylko przebiegnie to szybko, ale także korzystnie finansowo, ponieważ dajemy najwięcej gotówki zaraz po zakończonej transakcji.