663 978 183

Skup pojazdów Ryki

Profesjonalny skup pojazdów Ryki

Od wielu lat zajmujemy się skupem pojazdów używanych. Działamy na obszarze województwa lubelskiego, a ponadto w Warszawie, Radomiu, Kielcach i Rzeszowie. Nasza siedziba mieści się w Lublinie. Mamy bogate doświadczenie, wypracowane przez lata. Zadowolenie Klienta jest dla nas priorytetem, dlatego dajemy najwięcej gotówki. Nie działamy jako osoba prywatna, lecz jako firma. Prowadzimy zarejestrowaną, w pełni legalną działalność. Skuteczne, profesjonalnie, a przede wszystkim bezpiecznie odkupujemy pojazdy. Wśród naszych usług oferujemy skup pojazdów Ryki za gotówkę bez względu na ich stan techniczny. Masz auto, którego chcesz się szybko pozbyć? Dzwoń do nas! Na pewno się dogadamy. Darmowa wycena, szybka i sprawna transakcja, a w końcu gotówka od ręki to to, co nas wyróżnia! Odkupimy:

 • samochody osobowe,
 • pojazdy dostawcze,
 • auta firmowe.

Marka i model samochodu nie są istotne.

 

kasa

Skupujemy pojazdy w Rykach od ręki

Za pojazdy płacimy na miejscu gotówką. Transakcja jest szybka i nie wymaga dodatkowych formalności. To rozwiązanie dla każdego, komu zależy na czasie. Sprzedaż samochodu niejednokrotnie trwa kilka tygodni, a nawet miesięcy. Nie każdy może sobie pozwolić na tak długie oczekiwanie na nabywcę i uzyskanie gotówki.

 • Kupiłeś inne auto i chcesz pozbyć się poprzedniego?
 • Chcesz spieniężyć nieużywane auto, które stojąc, traci na wartości?
 • Zamykasz firmę i chcesz sprzedaż flotę pojazdów?
 • Wymieniasz flotę pojazdów w swojej firmie i szukasz nabywcy na dotychczasową?
 • Jesteś na chwilę w kraju i chcesz pozbyć się stojącego pod domem auta, którym i tak nikt nie jeździ?
 • Jesteś w tarapatach finansowych, a auto to jedyna wartościowa rzecz, którą możesz spieniężyć?
 • Nie masz środków na naprawę popsutego samochodu i wolisz go sprzedać, by nie ponieść dodatkowych kosztów za naprawę, ubezpieczenie, przegląd techniczny?

Korzystając z naszych usług, masz gwarancję kompleksowej transakcji. U nas nie zostawiasz auta i nie czekasz na pieniądze, aż się sprzeda. Nie pobieramy prowizji. Płacimy od ręki w momencie odkupu pojazdu. Cena jest wynikiem szybkich i sprawnych oględzin auta. Zapewniamy kompleksową obsługę Klienta, od momentu kontaktu z nami do momentu odbioru pojazdu i przekazania gotówki. Dzięki temu MarAuto skup pojazdów Ryki to firma ciesząca się dużym uznaniem Klientów.

.

 

Skup pojazdów uszkodzonych i sprawnych Ryki

Sprzedaż pojazdu nie jest łatwa, zwłaszcza jeśli model nie jest chodliwy, sporo stracił na wartości, został uszkodzony czy uległ awarii. Nawet zadbane egzemplarze ciężko sprzedać, gdyż każdy oglądający może doszukać się wad. Samo przygotowanie auta do sprzedaży zajmuje czas, a brak wyróżnienia ogłoszenia na liście ofert na portalach motoryzacyjnych utrudnia znalezienie tego konkretnego potencjalnym nabywcom. Jeszcze gorzej sprzedaż kilka samochodów z floty firmowej lub samochody dostawcze czy busy. Każdy, kto chce szybko i sprawnie sprzedaż swój pojazd, zaoszczędzi czas, nerwy i pieniądze, wybierając prowadzony przez nas skup pojazdów Ryki okolice.

Prowadzimy skup pojazdów:

 • osobowych, terenowych oraz typu van,
 • dostawczych do 3,5 ton (busów, mini busów, samochodów transportowych),
 • os osób prywatnych, a także firm, w tym samochody poleasingowe, flotowe, również od firm ubezpieczeniowych czy windykacyjnych,
 • specjalnych, w tym autolawet, plandek, chłodni, z kontenerem lub wywrotką,
 • zadbanych w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym,
 • z niskim i wyższym przebiegiem,
 • po wypadku czy kolizji,
 • niesprawnych, wymagających napraw, remontu,
 • starszych i zaniedbanych,
 • do poprawek lakierniczych (np. z uszkodzoną karoserią przez rdzę),
 • służących dotychczas jako taxi,
 • bez ważnych badań technicznych oraz bez wykupionej polisy ubezpieczeniowej (bez OC),
 • wyposażonych w instalację gazową (LPG).

Odkupimy Twoje auto, nawet jeśli nie jeździ. Proponujemy stosunkowo nowe rozwiązanie na rynku. Co ważne, sprzedaż auta poprzez skup pojazdów Ryki cieszy się rosnącą popularnością z uwagi na możliwość sprawnej sprzedaży w jak najlepszej cenie. Interesują nas przede wszystkim samochody sprawne, serwisowane i zadbane, ale odkupimy również uszkodzone oraz całkowicie wyeksploatowane. Preferujemy pojazdy od pierwszego właściciela, zakupione w polskim salonie, ale nie odmówimy skupu innych aut, bez względu na ich historię. Proponujemy korzystne warunki. Dzięki naszym usługom na sprzedaży auta możesz zyskać, a nie stracić! Zaoszczędzisz nerwów, stresu i czasu.

 

skupujemy pojazdy

Korzystne wyceny pojazdów

Nasz skup pojazdów Ryki MarAuto dokonuje korzystnej wyceny. O wartości pojazdu dowiesz się, korzystając z wyceny online oraz we wskazanym przez Ciebie miejscu. Co ważne, darmowa wycena nie jest zobowiązująca. Jesteśmy jednak przekonani, że to właśnie od nas uzyskasz najbardziej atrakcyjną cenę. Proponowana przez nas gotówka od ręki pozwoli Ci na pokrycie innych ewentualnych wydatków. Nasze bogate doświadczenie pozwala nam zaoferować uczciwe pieniądze. Dzięki temu obie strony transakcji są zadowolone. W naszej pracy zawsze kierujemy się indywidualnym podejściem do Klienta i każdej transakcji. Nie jesteśmy nastawieni wyłącznie na swój zysk. Działamy w trosce o zadowolenie obu stron umowy.

Wycena u Klienta

Oferujemy wycenę samochodu u Klienta. A to wszystko bez zobowiązań oraz bez opłat za nasz dojazd. Wystarczy, że zadzwonisz do nas i umówisz się, a my pojawimy się tam, gdzie zaparkowany pojazd w dogodnym dla Ciebie terminie. Nie musisz wystawiać ogłoszenia na portale aukcyjne ani fotografować pojazdu. Na miejscu dokonamy rzetelnej wyceny, a następnie dopełnimy transakcji zakupu.

Wycena online

To opcja, która pozwoli maksymalnie zaoszczędzić Twój czas. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, dokonujemy wyceny zdalnie. Bez wychodzenia z domu możesz uzyskać ofertę zakupu Twojego samochodu. Żeby poznać cenę, wypełnij formularz kontaktowy w zakładce „Wycena online”. To także darmowa wycena, więc nie poniesiesz żadnych kosztów. Tak samo, jak w przypadku wyceny w miejscu postoju auta. Podaj najważniejsze informacje o swoim samochodzie, a my wycenimy go od ręki. Dokładny opis i dołączenie zdjęć pozwolą nam precyzyjniej określić wartość auta. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe. Sprawdź poprawność danych kontaktowych przed wysłaniem formularza. Zaproponuj cenę, która będzie dla Ciebie satysfakcjonująca. Postaramy się uwzględnić ją podczas ustalania kwoty za pojazd. Po akceptacji z Twojej strony dojedziemy i po wypłaceniu ustalonej kwoty odbierzemy samochód, oszczędzając Twój czas. MarAuto to legalny skup pojazdów, a także okolice oraz Radom, Warszawa, Rzeszów, Kielce.

 

zapraszamy

Natychmiastowa zapłata za pojazd

Na pieniądze za sprzedany pojazd nie musisz czekać. Jesteśmy elastyczni, dzięki temu nasz skup pojazdów w miejscowości Ryki umożliwia wybór formy zapłaty. Proponujemy:

 • odkup auta za gotówkę,
 • odkup auta po przelewie na Twoje lub inne wskazane konto bankowe,
 • wpłatę do banku.

Pieniądze za odkupiony pojazd przekazujemy natychmiast po ustaleniu ceny w formie dogodnej dla Klienta. Gwarantujemy możliwie najlepsze ceny, w każdym przypadku adekwatne do stanu pojazdu.

Jak przebiega skup pojazdów Ryki MarAuto?

Najpierw dochodzi do wyceny pojazdu. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą po przesłaniu formularza o wycenę online. Możesz też zadzwonić i umówić się na wycenę sprzedawanego auta. W każdym przypadku niezbędne są oględziny pojazdu, aby specjalista mógł dokonać korzystnej wyceny, uwzględniającej stan techniczny, rocznik i markę auta. Kontakt z nami nic nie kosztuje, a darmowa wycena i kompleksowa obsługa transakcji umożliwiają bezstresową sprzedaż samochodu. Termin oględzin auta uzgadniamy z Klientem, aby w pełni mu odpowiadał. Po przyjeździe na miejsce dokonujemy odbioru auta. W zapleczu naszej firmy skup pojazdów w  Rykach posiadamy lawety. Dzięki temu bez problemów możemy odebrać nawet mocno uszkodzone egzemplarze. Cała transakcja może odbyć się nawet w mniej niż godzinę! Wszelkie formalności załatwimy u Klienta natychmiastowo. Podstawą całej transakcji jest oczywiście umowa. Dzięki temu Klient ma pewność, że sprzedał auto bezpiecznie i na jasnych warunkach. Instruujemy Klienta co do każdego etapu transakcji skupu auta. W razie wątpliwości wyjaśniamy wszelkie niezrozumiałe aspekty, tak aby uniknąć nieporozumień. Na wypadek dodatkowych pytań ze strony Klienta pozostajemy do dyspozycji również po zakończeniu transakcji.

Dlaczego warto wybrać nasz skup pojazdów Ryki?

Rozumiemy, że Klient, który do nas trafia, chce pozbyć się swojego pojazdu szybko i sprawnie. U nas możesz liczyć na same konkrety. Potwierdzają to nasi Klienci. Otrzymaliśmy wysoką ocenę i wiele pochlebnych opinii od naszych Klientów. Większość z nich rekomenduje nasze usługi. Wielu Klientów do nas powraca. Z 79 opinii zamieszczonych w Google uzyskaliśmy ocenę 4,7 i nieustannie dążymy do uzyskania wyższej, bo priorytetem jest pełne zadowolenie Klientów.

 • Darmowa wycena i gotówka od ręki to spore atuty naszej firmy.
 • Pracujemy profesjonalnie i skutecznie.
 • Dajemy najwięcej gotówki w porównaniu do konkurencyjnych skupów.
 • Dopasowujemy się do oczekiwań Klienta.
 • Pracujemy od rana do wieczora.
 • Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji.

Czerpiemy z doświadczenia i rozumiemy oczekiwania naszych Klientów. Mamy świadomość, że sprzedający chce uzyskać możliwie najwyższą cenę. Sprzedaż samochodu poprzez  MarAuto to gwarancja zadowolenia.

Gdzie działa MarAuto skup pojazdów Ryki i okolice?

Chociaż nasza siedziba mieści się w Lublinie i dlatego oferujemy skup pojazdów zwłaszcza w tym mieście, zapewniamy również mobilny skup pojazdów w Rykach i okolice, a nawet dalsze rejony. Możemy odkupić pojazd zlokalizowany na terenie całego województwa lubelskiego. Prowadzimy także skup pojazdów w Warszawie, Radomiu, Kielcach oraz w Rzeszowie. Nasi kierowcy docierają również do tych miast, położonych w innych województwach. Co ważne, bezpłatny dojazd do Klienta oraz atrakcyjna, darmowa wycena sprawiają, że jesteśmy bezkonkurencyjni. Klienci często trafiają do nas po innych, mało satysfakcjonujących wycenach. Zapewniamy sprawny odbiór pojazdu oraz jego transport własną lawetą.

 

Chętnie odkupimy auta:

 • osobowe, terenowe, van
 • młodsze w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym,
 • od pierwszego właściciela zakupione w polskim salonie,
 • z niskim przebiegiem,
 • starsze, niesprawne, zaniedbane
 • wymagające napraw, poprawek lakierniczych, skorodowane
 • rozbite, powypadkowe (po 2000 r.)
 • bez przeglądu technicznego, ubezpieczenia OC
 • z instalacją LPG
 • z dużym przebiegiem
 • po taxi

 

 

Przebieg transakcji:

 • na terenie województwa lubelskiego dojeżdżamy w ciągu kilku godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia, działamy również w Rzeszowie, Warszawie, Kielcach i Radomiu
 • wyceniamy rzetelnie auto u Klienta, bez zobowiązań i opłaty za dojazd
 • transakcję zakupu auta realizujemy natychmiast po ustaleniu kwoty odkupu auta (gotówka, przelew na konto, wpłata do banku)
 • wszystkie formalności związane ze sprzedażą samochodu załatwiamy natychmiastowo u Klienta